Menu

Årgangsopgaver

Bunden årgangsopgave forårssæson 2019

Opdateret 3. april 2019

 

Årgangen er selv ansvarlig for at tage kontakt til børne- og ungeudvalgets tovholder på de enkelte opgaver. Tovholdere fordeles i starten af året.

 

U5/U6 drenge – årgang 2014/2013  Forældre deltager til træning og kamp 
U5/U6 piger – årgang 2014/2013 Forældre deltager til træning og kamp
U7 drenge – årgang 2012  Cafeteriavagt uge 18 + 19 
U11 drenge – årgang 2008  Cafeteriavagt uge 22 + 23 
U10/11 piger – årgang 2009/2008  Cafeteriavagt uge 20 + 21
U14 drenge – årgang 2005  Hjælpe på Jubilæumsdag fredag 14. juni 
U14 piger – årgang 2005 Hjælpe på Jubilæumsdag fredag 14. juni
U15 drenge – årgang 2004 Hjælpe på Store kampdag lørdag 15. juni 
U15 piger – årgang 2004  Hjælpe på Store kampdag lørdag 15. Juni
U17 drenge – årgang 2002/2003  Cafeteriavagt uge 14 + 15 (samt uge 35 + 36) 
U19 drenge – årgang 2000/2001  Opstilling/oprydning Jubilæumsdag 
Damesenior  Cafeteriavagt uge 16+17 

 

U8 + U9 + U10 + U12 + U13 + oldboys +grandoldboys + veteraner får deres opgaver i efteråret

 

 

 

Klubnyt 16. maj kl. 20:27
Fodboldstart efter Corona
Ugens udekampe
December 2020
6.
søndag
16.36
RKG
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge Liga 2 (08) - 5./6. dec. • Pulje 942
Klarup Hallen
Nibe B
Klarup Hallen
6.
søndag
17.12
Svenstrup-Godthåb IF
Herrer
U13
Futsal - U13 Drenge Liga 2 (08) - 5./6. dec. • Pulje 942
Klarup Hallen
Nibe B
Klarup Hallen
9.
onsdag
17.00
Aars IK
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 / Træningskamp 11:11 • Træningskamp
Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
Nibe B
Sondrup Park Kunstgræs (Aars)
12.
lørdag
12.10
Hornum IF
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) INDE/2. stævne • Pulje 57
Haverslev Hallen
Nibe B
Haverslev Hallen
12.
lørdag
12.10
Valsgård IF 83
Herrer
U9
U9 Drenge (12) INDE/2. stævne • Pulje 77
Valsgård Hallen
Nibe B
Valsgård Hallen
12.
lørdag
12.36
Vegger/Suldrup
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (05) INDE/2. stævne • Pulje 34
KFUM Hallen, Aalborg
Nibe B (2)
KFUM Hallen, Aalborg
12.
lørdag
12.50
Rebild Syd
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) INDE/2. stævne • Pulje 57
Haverslev Hallen
Nibe B
Haverslev Hallen
12.
lørdag
12.50
Nørager IF
Herrer
U9
U9 Drenge (12) INDE/2. stævne • Pulje 77
Valsgård Hallen
Nibe B
Valsgård Hallen
12.
lørdag
13.00
Rebild Syd (1)
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (05) INDE/2. stævne • Pulje 34
KFUM Hallen, Aalborg
Nibe B (2)
KFUM Hallen, Aalborg
12.
lørdag
14.48
St. Restrup IF (2)
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (05) INDE/2. stævne • Pulje 111
Frejlev Hallen
Nibe B (2)
Frejlev Hallen
12.
lørdag
15.12
Nibe B (1)
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (05) INDE/2. stævne • Pulje 111
Frejlev Hallen
Nibe B (2)
Frejlev Hallen
12.
lørdag
15.36
Støvring IF (1)
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (05) INDE/2. stævne • Pulje 111
Frejlev Hallen
Nibe B (1)
Frejlev Hallen
12.
lørdag
16.10
LKB/Gistrup (2)
Herrer
U12
U12 Drenge C (09) INDE/2. stævne • Pulje 51
Gistrup Idrætscenter
Nibe B
Gistrup Idrætscenter
12.
lørdag
16.24
Rebild Syd
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (05) INDE/2. stævne • Pulje 111
Frejlev Hallen
Nibe B (1)
Frejlev Hallen
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;