Menu
Klubnyt 07. maj kl. 09:56
Nordjyske Banks Fodboldskole 2022 Fodboldskole
Ugens hjemmekampe
August 2022
16.
tirsdag
19.00
Nibe B
1
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 14
Nibe Stadion
Bane 1
Svenstrup-Godthåb IF
2
Nibe Stadion
Bane 1
17.
onsdag
18.00
Nibe B
1
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 733
Nibe Stadion
Bane 2
Terndrup/Bælum
2
Nibe Stadion
Bane 2
17.
onsdag
19.00
Nibe B
5
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2022 • Pulje 253
Nibe Stadion
Bane 1
B52/Aalborg
4
Nibe Stadion
Bane 1
18.
torsdag
17.45
Nibe B
3
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 67
Nibe Stadion
Bane 3
Øster Han Herred
4
Nibe Stadion
Bane 3
18.
torsdag
20.00
Nibe B
2
-
Herrer
M+40
Oldboys M+40 / 7M - Efterår 2022 • Pulje 23
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
Skalborg SK
3
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
19.
fredag
18.30
Nibe B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 114
Nibe Stadion
Sønderup/Suldrup IK Frem
Nibe Stadion
20.
lørdag
10.40
Nibe B
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 155
Nibe Stadion
Aalborg Chang (2)
Nibe Stadion
20.
lørdag
12.30
Nibe/Skalborg
5
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 833
Nibe Stadion
Bane 1
Hadsund/Terndrup/Bælum/FyrkatQ
4
Nibe Stadion
Bane 1
21.
søndag
10.00
Nibe B (1)
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 128
Nibe Stadion
Løgstør IF
Nibe Stadion
21.
søndag
10.00
Nibe B
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 62
Nibe Stadion
Svenstrup-Godthåb IF
Nibe Stadion
21.
søndag
12.30
Nibe B
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 664
Nibe Stadion
Sønderup/Suldrup IK Frem
Nibe Stadion
21.
søndag
13.30
Nibe B
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 532
Nibe Stadion
Nørresundby FB
Nibe Stadion
Ugens udekampe
August 2022
15.
mandag
19.00
Terndrup/Bælum/Blenstrup
-
Herrer
U17
U17 Drenge C (06-07) 8M - Efterår 2022 • Pulje 24
Terndrup Stadion
Nibe B
Terndrup Stadion
18.
torsdag
18.30
RKG
-
Kvinder
U17
U17 Piger C (06-07) 8M - Efterår 2022 • Pulje 34
Bixen Arena
Skalborg SK/Nibe B
Bixen Arena
19.
fredag
18.00
Fjerritslev IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 67
Fjerritslev Stadion
Nibe B
Fjerritslev Stadion
20.
lørdag
10.00
Svenstrup-Godthåb IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 733
Svenstrup Stadion
Nibe B
Svenstrup Stadion
20.
lørdag
10.00
St. Restrup IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 53
Frejlev Stadion
Nibe B
Frejlev Stadion
20.
lørdag
10.00
Sønderup/Suldrup IK Frem
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 85
Suldrup Stadion
Nibe B
Suldrup Stadion
20.
lørdag
10.00
Svenstrup-Godthåb IF
OBS!!!! Ingen omklædning
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 147
Skjøtt Arena (Gug B)
Bane 7
Nibe B
OBS!!!! Ingen omklædning
Skjøtt Arena (Gug B)
Bane 7
20.
lørdag
10.00
Øster Hornum IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 155
Nibe Stadion
Nibe B
Nibe Stadion
20.
lørdag
11.00
Storvorde/Sejlflod B
Omklædning 3
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 971
Storvorde Sejlflod Stadion
Bane 8.1 - 8 mands
Nibe B
Omklædning 5
Storvorde Sejlflod Stadion
Bane 8.1 - 8 mands
20.
lørdag
11.00
AaB
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2013) 5M - efterår 2022 • Pulje 21
AaB's Anlæg
Bane 0
Nibe B
AaB's Anlæg
Bane 0
20.
lørdag
14.30
St. Restrup IF
OBS!!!! Ingen omklædning
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 184
Skjøtt Arena (Gug B)
Bane 5
Nibe B
OBS!!!! Ingen omklædning
Skjøtt Arena (Gug B)
Bane 5
21.
søndag
10.00
Svenstrup-Godthåb IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 115
Sondrup Park (Aars)
Nibe B (2)
Sondrup Park (Aars)
21.
søndag
10.30
Aalborg KFUM
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 173
Støvring Stadion
Nibe B (1)
Støvring Stadion
21.
søndag
10.30
Gug B (2)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 173
Støvring Stadion
Nibe B (2)
Støvring Stadion
21.
søndag
10.30
Sønderup/Suldrup IK Frem
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 196
Hornum Stadion
Nibe B
Hornum Stadion
21.
søndag
10.40
Skalborg SK
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 114
AaB's Anlæg
Bane 0
Nibe B (1)
AaB's Anlæg
Bane 0
21.
søndag
10.40
Vejgaard B
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 128
Nibe Stadion
Nibe B (1)
Nibe Stadion
21.
søndag
10.40
RKG
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 129
Støvring Stadion
Nibe B (2)
Støvring Stadion
21.
søndag
11.00
Vejgaard B
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 178
Spar Nord Arena
Nibe B
Spar Nord Arena
21.
søndag
15.30
Holtet IF
Omkl 1
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2022 • Pulje 253
Holtet Stadion
Opvisningsbane
Nibe B
Omkl 4
Holtet Stadion
Opvisningsbane
21.
søndag
16.00
Aalborg KFUM
Omklædning 3
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 323
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1
Nibe B
Omklædning 4
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;