Menu
Klubnyt 03. september kl. 10:51
FC THY Piger indgår samarbejde med Nibe Boldklub pr. 1. september 2022
Ugens hjemmekampe
Oktober 2022
7.
fredag
19.00
Nibe B
1
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.1 - ombrydning - Efterår 2022 • Pulje 210
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
IK Vest/Vester Hornum
2
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
8.
lørdag
10.00
Nibe B
5
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 224
Nibe B Kunstgræs
Kunst 3M-a
Aalborg KFUM (2)
6
Nibe B Kunstgræs
Kunst 3M-a
8.
lørdag
10.00
Nibe B (2)
1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 237
Nibe Stadion
Bane 14
Svenstrup-Godthåb IF (2)
2
Nibe Stadion
Bane 14
8.
lørdag
10.15
Nibe B (1)
1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 237
Nibe Stadion
Bane 13
Vegger IF
2
Nibe Stadion
Bane 13
8.
lørdag
10.45
Nibe B
5
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 224
Nibe B Kunstgræs
Kunst 3M-a
LKB/Gistrup
6
Nibe B Kunstgræs
Kunst 3M-a
8.
lørdag
12.30
Nibe B
3
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 532
Nibe Stadion
Bane 1
VUGH
4
Nibe Stadion
Bane 1
9.
søndag
10.40
Nibe B (1)
4
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 128
Nibe Stadion
Bane 6
Dall/Ferslev IF
3
Nibe Stadion
Bane 6
9.
søndag
11.00
Nibe B (1)
6
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 173
Nibe Stadion
Bane 4
Gug B (2)
6
Nibe Stadion
Bane 4
9.
søndag
12.00
Nibe B
1
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 781
Nibe Stadion
Bane 2
Løgstør IF
2
Nibe Stadion
Bane 2
9.
søndag
13.00
Nibe B
5
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2022 • Pulje 253
Nibe Stadion
Bane 1
Holtet IF
4
Nibe Stadion
Bane 1
10.
mandag
20.15
Nibe B
1
-
Herrer
M+32
M+32 C - 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 402
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
Haverslev IF
2
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
10.
mandag
20.15
Nibe B
HHT
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 267
Nibe B Kunstgræs
Vejgaard B
Nibe B Kunstgræs
11.
tirsdag
17.30
Nibe B
2
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 31
Nibe Stadion
Bane 2
Øster Hornum IF
4
Nibe Stadion
Bane 2
11.
tirsdag
17.30
Nibe B
3
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (13) 5M - ombrydning - efterår 2022 • Pulje 21
Nibe Stadion
Bane 6
Svenstrup-Godthåb IF
5
Nibe Stadion
Bane 6
11.
tirsdag
20.00
Nibe B
2
-
Herrer
U17
U17 Drenge C (06-07) 8M - Efterår 2022 • Pulje 24
Nibe B Kunstgræs
Kunst 8M-a /midt
Støvring IF
6
Nibe B Kunstgræs
Kunst 8M-a /midt
12.
onsdag
18.00
Nibe B
1
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 664
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
Støvring IF
2
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
12.
onsdag
19.30
Nibe B
5
-
Kvinder
Senior
Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2022 • Pulje 253
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
Team Østvendsyssel
4
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
13.
torsdag
20.00
Nibe B
3
-
Herrer
M+40
Oldboys M+40 / 7M - Efterår 2022 • Pulje 23
Nibe B Kunstgræs
Kunst 8M-a /midt
Gug B
4
Nibe B Kunstgræs
Kunst 8M-a /midt
Ugens udekampe
Oktober 2022
7.
fredag
18.00
Løgstør IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 67
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
Nibe B
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
8.
lørdag
10.00
St. Restrup IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 155
Øster Hornum Hallen
Nibe B
Øster Hornum Hallen
8.
lørdag
10.00
Aalborg Freja
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 216
Frejaparken
Nibe B (2)
Frejaparken
8.
lørdag
10.00
LKB/Gistrup
Ingen omklædniongsrum
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (12) 8M - Efter ombrydning • Pulje 83
Gistrup Idrætscenter
Bane A
Nibe B
Ingen omklædniongsrum
Gistrup Idrætscenter
Bane A
8.
lørdag
10.15
Aalborg KFUM (3)
5
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 224
Nibe B Kunstgræs
Kunst 3M-c
Nibe B
6
Nibe B Kunstgræs
Kunst 3M-c
8.
lørdag
10.40
Øster Hornum IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 115
Svenstrup Stadion
Nibe B (2)
Svenstrup Stadion
8.
lørdag
10.45
Sebber IF
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 216
Frejaparken
Nibe B (1)
Frejaparken
8.
lørdag
10.45
Svenstrup-Godthåb IF (1)
1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 237
Nibe Stadion
Bane 14
Nibe B (1)
2
Nibe Stadion
Bane 14
8.
lørdag
10.45
Sebber IF
1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 237
Nibe Stadion
Bane 13
Nibe B (2)
2
Nibe Stadion
Bane 13
8.
lørdag
11.00
Svenstrup-Godthåb IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 216
Frejaparken
Nibe B (1)
Frejaparken
8.
lørdag
11.00
Støvring IF (2)
1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 237
Nibe Stadion
Bane 13
Nibe B (1)
2
Nibe Stadion
Bane 13
8.
lørdag
11.15
Nørresundby FB
5
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 224
Nibe B Kunstgræs
Kunst 3M-a
Nibe B
6
Nibe B Kunstgræs
Kunst 3M-a
8.
lørdag
11.15
Støvring IF (4)
1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3M/3.stævne - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 237
Nibe Stadion
Bane 13
Nibe B (2)
2
Nibe Stadion
Bane 13
8.
lørdag
11.20
Aalborg Freja
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 147
Frejaparken
Nibe B
Frejaparken
9.
søndag
10.00
Støvring IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 53
Støvring Stadion
Nibe B
Støvring Stadion
9.
søndag
10.00
Aalborg Chang
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 114
Chang's Baner
Bane 9
Nibe B (1)
Chang's Baner
Bane 9
9.
søndag
10.00
Gug B
3
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 128
Nibe Stadion
Bane 6
Nibe B (1)
4
Nibe Stadion
Bane 6
9.
søndag
10.00
Hadsund B
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 129
Hadsund Stadion
Nibe B (2)
Hadsund Stadion
9.
søndag
10.00
Støvring IF (2)
6
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 173
Nibe Stadion
Bane 4
Nibe B (1)
6
Nibe Stadion
Bane 4
9.
søndag
10.00
Aalborg KFUM
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 173
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5-mands (bag volden)
Nibe B (2)
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5-mands (bag volden)
9.
søndag
10.00
Skørping IF Frem
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 62
Skørping Idrætscenter
Nibe B
Skørping Idrætscenter
9.
søndag
10.00
Aalborg KFUM (2)
Omklædning 6
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 2 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 991
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3B (Ved hallen)
Nibe B
Omklædning 7
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3B (Ved hallen)
9.
søndag
10.00
Aars IK (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efter ombrydning • Pulje 184
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
Nibe B
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
9.
søndag
10.00
Hornum IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (15) 5M - Weekend/Efter ombrydning • Pulje 194
Hornum Stadion
Nibe B
Hornum Stadion
9.
søndag
10.30
Hobro IK
4
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 664
DS Arena
Bane 6
Nibe B
11
DS Arena
Bane 6
9.
søndag
10.40
LKB/Gistrup (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 114
Chang's Baner
Bane 9
Nibe B (1)
Chang's Baner
Bane 9
9.
søndag
10.40
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 129
Hadsund Stadion
Nibe B (2)
Hadsund Stadion
9.
søndag
11.30
IK Rosendal
-
Herrer
U8
U8 Drenge A (15) 5M - Weekend/Efter ombrydning • Pulje 180
Støvring Stadion
Nibe B
Støvring Stadion
10.
mandag
19.00
Svenstrup-Godthåb IF
-
Kvinder
K+29
Kvinder +29 / 7M - Efterår 2022 • Pulje 21
Kunstgræsbane Svenstrup J
Nibe B
Kunstgræsbane Svenstrup J
13.
torsdag
18.00
Øster Han Herred
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 ombrydn • Pulje 843
Brovst IF's Anlæg
Nibe/Skalborg
Brovst IF's Anlæg
13.
torsdag
18.30
ØVI/TTB
-
Herrer
U17
U17 Drenge C (06-07) 8M - Efterår 2022 • Pulje 24
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
Nibe B
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;