Menu
Klubnyt 19. maj kl. 11:20
Fodbold for hjertet
Ugens hjemmekampe
Januar 2022
23.
søndag
13.00
Nibe B
1
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
LKB/Gistrup
2
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
29.
lørdag
12.00
Nibe B
1
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 506
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
Arden IF
2
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
Ugens udekampe
Januar 2022
23.
søndag
09.00
Nibe B (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 82
Arena Himmerland
Nibe B (1)
Arena Himmerland
23.
søndag
09.16
St. Restrup IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 87
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B
Nibe Idræts-& Kulturcenter
23.
søndag
09.24
Fortuna Hjørring (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 111
Arena Himmerland
Nibe B
Arena Himmerland
23.
søndag
09.32
Støvring IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 82
Arena Himmerland
Nibe B (2)
Arena Himmerland
23.
søndag
09.40
Støvring IF (4)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 87
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B
Nibe Idræts-& Kulturcenter
23.
søndag
10.04
Støvring IF (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 82
Arena Himmerland
Nibe B (2)
Arena Himmerland
23.
søndag
10.04
LKB/Gistrup
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 111
Arena Himmerland
Nibe B
Arena Himmerland
23.
søndag
10.12
Støvring IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 82
Arena Himmerland
Nibe B (1)
Arena Himmerland
23.
søndag
10.40
Aabybro IF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) INDE • Pulje 41
Birkelse Hallen
Nibe B (1)
Birkelse Hallen
23.
søndag
11.00
Aars IK (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 70
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (1)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
23.
søndag
11.10
Hadsund B
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 102
Hadsund Hallerne
Nibe B
Hadsund Hallerne
23.
søndag
11.40
Aalborg Freja
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) INDE • Pulje 41
Birkelse Hallen
Nibe B (1)
Birkelse Hallen
23.
søndag
12.00
St. Restrup IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 70
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (1)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
23.
søndag
12.00
Aars IK (2)
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 102
Hadsund Hallerne
Nibe B
Hadsund Hallerne
23.
søndag
12.40
Støvring IF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) INDE • Pulje 42
Birkelse Hallen
Nibe B (2)
Birkelse Hallen
23.
søndag
13.20
B52/Aalborg (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 73
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
23.
søndag
14.10
Jetsmark IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) INDE • Pulje 42
Birkelse Hallen
Nibe B (2)
Birkelse Hallen
23.
søndag
14.20
Støvring IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 73
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
23.
søndag
15.30
St. Restrup IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 61
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
23.
søndag
16.10
Rebild Syd (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 61
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
28.
fredag
17.00
Vejgaard B
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 511
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
Nibe B
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
29.
lørdag
12.00
Randers Q (L3)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2/3 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 504
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Nibe/Skalborg (L3)
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;