Menu
Klubnyt 03. september kl. 10:51
FC THY Piger indgår samarbejde med Nibe Boldklub pr. 1. september 2022
Ugens hjemmekampe
Februar 2023
10.
fredag
18.30
Nibe B
-
Herrer
Senior
Herre Serie 1 / Træningskamp • Træningskamp
Nibe B Kunstgræs
St. Restrup IF
Nibe B Kunstgræs
11.
lørdag
09.00
Nibe B
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 / Træningskamp • Træningskamp
Nibe B Kunstgræs
Aalborg KFUM
Nibe B Kunstgræs
11.
lørdag
11.00
Nibe B
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 94
Nibe B Kunstgræs
Aars IK
Nibe B Kunstgræs
11.
lørdag
13.00
Nibe B
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 40
Nibe B Kunstgræs
Aalborg Freja
Nibe B Kunstgræs
11.
lørdag
15.00
Nibe B
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M - Vinterturnering • Pulje 3
Nibe B Kunstgræs
AaB
Nibe B Kunstgræs
12.
søndag
11.00
Nibe B
-
Herrer
U10
U10 Drenge A / Træningskamp • Træningskamp
Nibe B Kunstgræs
AaB
Nibe B Kunstgræs
Ugens udekampe
Februar 2023
11.
lørdag
13.00
Rebild Syd (1)
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) INDE • Pulje 98
Valsgård Hallen
Nibe B (2)
Valsgård Hallen
11.
lørdag
13.50
Aars IK (1)
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) INDE • Pulje 98
Valsgård Hallen
Nibe B (2)
Valsgård Hallen
11.
lørdag
14.30
Skibsby-Højene IF (L3)
E
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2-3 (2008) 11M - Vinterturnering • Pulje 111
Højene Hallen Kunstgræs
2
Nibe B/Skalborg SK
F
Højene Hallen Kunstgræs
2
11.
lørdag
15.20
Aabybro IF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (12) INDE • Pulje 45
Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal)
Nibe B
Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal)
11.
lørdag
15.50
St. Restrup IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (12) INDE • Pulje 45
Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal)
Nibe B
Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal)
12.
søndag
09.10
Aalborg KFUM (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) INDE • Pulje 112
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
09.50
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) INDE • Pulje 112
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
10.20
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 79
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
11.10
Aars IK
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (12) INDE • Pulje 42
Birkelse Hallen
Nibe B
Birkelse Hallen
12.
søndag
11.10
Gug B (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 79
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
11.30
Vejgaard B (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (12) INDE • Pulje 42
Birkelse Hallen
Nibe B
Birkelse Hallen
12.
søndag
12.20
Aalborg Freja
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) INDE • Pulje 97
Gudumholm Skolehal
Nibe B (1)
Gudumholm Skolehal
12.
søndag
12.30
Vejgaard B
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 110
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
13.10
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 110
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
13.30
Aars IK (2)
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) INDE • Pulje 97
Gudumholm Skolehal
Nibe B (1)
Gudumholm Skolehal
12.
søndag
13.50
RKG (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 68
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
14.30
Aalborg Chang (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 68
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
15.40
AaB (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 60
Båndby Hallen (Storvorde)
Nibe B (2)
Båndby Hallen (Storvorde)
12.
søndag
15.50
Støvring IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 61
Hornum Hallen
Nibe B (1)
Hornum Hallen
12.
søndag
16.30
Nibe B (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 69
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (3)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
17.10
Aalborg Chang
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 61
Hornum Hallen
Nibe B (1)
Hornum Hallen
12.
søndag
17.30
Støvring IF (4)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 69
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (1)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
18.10
Støvring IF (4)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 69
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (3)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;