Menu
Klubnyt 19. maj kl. 11:20
Fodbold for hjertet
Ugens hjemmekampe
September 2021
21.
tirsdag
18.00
Nibe B
3
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 733
Nibe Stadion
Bane 3
Farsø/Ullits IK
4
Nibe Stadion
Bane 3
22.
onsdag
18.00
Nibe B (2)
3
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 111
Nibe Stadion
Bane 4
Aalborg KFUM (2)
4
Nibe Stadion
Bane 4
23.
torsdag
18.30
Nibe B
4
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (09) 8M - Efterår 2021 • Pulje 32
Nibe B Kunstgræs
Bane 3
Vejgaard B
5
Nibe B Kunstgræs
Bane 3
23.
torsdag
20.00
Nibe B
2
-
Herrer
M+40
M+40 A / 11M - Efterår 2021 • Pulje 404
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
Gug B
3
Nibe B Kunstgræs
Kunstbane 11M
25.
lørdag
10.00
Nibe B
-
Kvinder
U12
U12 Piger B-C (10) 8M - Efterår 2021 • Pulje 58
Nibe Stadion
FyrkatQ
Nibe Stadion
25.
lørdag
11.00
Nibe B/SSK
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 1 (2006) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 841
Nibe Stadion
IF Lyseng
Nibe Stadion
26.
søndag
10.00
Nibe B
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 106
Nibe Stadion
Aabybro IF
Nibe Stadion
26.
søndag
11.00
Nibe B (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 110
Nibe Stadion
Aalborg KFUM (1)
Nibe Stadion
27.
mandag
19.15
Nibe B
-
Kvinder
K+29
Kvinder +29 - 7M / Efterår 2021 • Pulje 20
Nibe B Kunstgræs
Støvring IF
Nibe B Kunstgræs
27.
mandag
20.30
Nibe B
-
Herrer
M+32
M+32 C / 11M - Slutspil 2021 • Pulje 403
Nibe B Kunstgræs
Nørresundby FB
Nibe B Kunstgræs
Ugens udekampe
September 2021
21.
tirsdag
18.30
Nøvling FK
HHT
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2021 • Pulje 266
Nøvling Skole
Nibe B
Nøvling Skole
22.
onsdag
17.45
RKG
1
-
Kvinder
U11
U11 Piger B-C (11) 8M - Efterår 2021 • Pulje 75
Bixen Arena
Bane 4,4
Nibe B
3
Bixen Arena
Bane 4,4
22.
onsdag
18.00
Vejgaard B
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Hverdag - Efterår 2021 • Pulje 93
Spar Nord Arena
Nibe B
Spar Nord Arena
22.
onsdag
18.00
Biersted IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge (11) 5M - Efterår 2021 • Pulje 78
Biersted IF`s Anlæg
Nibe B
Biersted IF`s Anlæg
22.
onsdag
18.15
Storvorde/Sejlflod B
Omklædning 3
-
Kvinder
U12
U12 Piger B-C (10) 8M - Efterår 2021 • Pulje 58
Storvorde Sejlflod Stadion
Bane 2A
Nibe B
Omklædning 5
Storvorde Sejlflod Stadion
Bane 2A
24.
fredag
18.00
Gundersted IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Efterår 2021 • Pulje 217
Freja Park
Nibe B
Freja Park
25.
lørdag
10.00
St. Restrup IF
Omklædning 3
-
Kvinder
U11
U11 Piger B-C (11) 8M - Efterår 2021 • Pulje 75
Frejlev Stadion
8.1
Nibe B
Omklædning 5
Frejlev Stadion
8.1
25.
lørdag
10.00
Kongerslev IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 49
Kongerslev Idrætscenter
Nibe B
Kongerslev Idrætscenter
25.
lørdag
10.00
RKG
4
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 142
Bixen Arena
Bane 4,1
Nibe B
2
Bixen Arena
Bane 4,1
25.
lørdag
10.00
Skalborg SK (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (14) 5M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 151
Skalborg Stadion
Nibe B
Skalborg Stadion
25.
lørdag
11.00
Tjele Vest Sport
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 733
Røddinghus
Nibe B
Røddinghus
25.
lørdag
11.00
Skibsby-Højene IF
E
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Efterår/Ombrydning 2021 • Pulje 59
Højene Hallen
82
Nibe B
F
Højene Hallen
82
25.
lørdag
13.00
Valsgård IF 83
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2021 • Pulje 14
Valsgård Stadion
Nibe B
Valsgård Stadion
25.
lørdag
14.00
LKB/Gistrup
Omklædningsrum 12
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 642
Gistrup Idrætscenter
Kunstbane 1
Nibe B
Omklædningsrum 13
Gistrup Idrætscenter
Kunstbane 1
26.
søndag
10.00
RKG
1
-
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 122
Bixen Arena
Bane 4,1
Nibe B (2)
2
Bixen Arena
Bane 4,1
26.
søndag
10.00
Støvring IF
OMKLÆDNING 8
-
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (13) 5M - Weekend - Efterår 2021 • Pulje 123
Støvring Stadion
BANE 4A
Nibe B (1)
OMKLÆDNING 9
Støvring Stadion
BANE 4A
26.
søndag
11.00
Aalborg KFUM
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (2008) 11M - efterår 2021 ombryd • Pulje 985
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nibe/Skalborg
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
26.
søndag
13.00
Hjørring FK
Omkl. 1
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2006) 11M - efterår 2021 • Pulje 455
Hjørring IF's Anlæg
Bane 1
Nibe B
Omkl. 2
Hjørring IF's Anlæg
Bane 1
27.
mandag
17.15
Støvring IF
OMKLÆDNING 10
-
Kvinder
U11
U11 Piger B-C (11) 8M - Efterår 2021 • Pulje 75
Støvring Kunstgræsbane
BANE 3A kunstgræs
Nibe B
OMKLÆDNING 11
Støvring Kunstgræsbane
BANE 3A kunstgræs
27.
mandag
19.00
St. Restrup IF
Omklædning 3
-
Kvinder
Senior
Kvinder C2 (15+) 7M - Efterår 2021 • Pulje 19
Frejlev Stadion
8.1
Nibe B
Omklædning 5
Frejlev Stadion
8.1
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;